• Hebrew
  • English
  • Espnaol
  • Francais

הלכה ובריאות האישהלעילוי נשמת לואיז בת יוסף ומרגרית חקשורי ז"ל

תפריט

צוות מלוות הפוריות


 

יועצת ההלכה מיכל רונס- מנהלת תכנית מלוות הפוריות
יועצת ההלכה מיכל רונס- מנהלת תכנית מלוות הפוריות

“בהכשרה שלנו בפוריות מהיבטים רפואיים, פסיכולוגיים והלכתיים למדנו כמה חשוב השילוב של כל הפרטים הקטנים בשאלה. אני מקווה שבמענה והליווי שלנו אנו מצליחות לשלב את הידע  בצורה מקצועית ולסייע לנשים ולזוגות בצורה רגשית. מסע הפוריות הוא מאתגר עם מכשולים ואתגרים , אני תקוה שאנו מצליחות להקל על העומס הזה בכמה שאפשר.”

 

יועצת ההלכה עטרה אייז
יועצת ההלכה עטרה אייז

יועצת ההלכה נעמי אנגלרד - שפר
יועצת ההלכה נעמי אנגלרד – שפר
“בניית משפחה והולדת ילדים היא השאיפה הבסיסית של רוב הזוגות. אבל הבאת ילדים לעולם היא משימה לא פשוטה לזוגות רבים והמסע להביא ילדים  לעולם עלול להיות קשה, מלא תסכול ואף מלווה בדיכאון. זכות לי לעזור לזוגות אלו בתור יועצת הלכה מלווה פוריות. אודות ללימודים ולידע שרכשתי במסגרת התוכנית ומנסיון החיים שלי אני יכולה לייעץ לתמוך ולעודד את הזוג בתהליכים המורכבים שלא ציפו להם. סיפק רב יש לי בנתינה זו ולהיות שותפה ביצירה חדשה זו.”

 

 

יועצת ההלכה ליאורה בדרנש
יועצת ההלכה ליאורה בדרנש

יועצת ההלכה אורה דירובן
יועצת ההלכה אורה דירובן
“כשעוברים אתגרי פוריות יש כל כך הרבה קשיים. אני רוצה שיהיה קצת יותר קל ולפחות שיהיה עם מי לדבר. אני רוצה להוות כתובת לעזרה, תמיכה, עידוד ומידע מעשי והלכתי.”

 

 

יועצת ההלכה רחל ויינשטין
יועצת ההלכה רחל ויינשטין

יועצת ההלכה רובין יעקובוביץ
יועצת ההלכה רובין יעקובוביץ
“מתרגשת כל פעם מחדש להעניק לנשים יעוץ ותמיכה. שמחה להרחיב את יכולת התמיכה לתחום הפוריות.”

“את ההשראה לתפקיד “מלווה פוריות” אני מקבלת מרחל אמנו. בספר בראשית, רחל אמרה ליעקב אבינו: “הבה לי בנים ואם אין מתה אנכי”. במילים האלה, רחל הביעה את הרגשות של דורות של נשים. רחל גם הייתה אחות מאד מסורה – ובהשראתה, אני מנסה לתת עזרה לתמיכה לנשות ישראל – האחיות הרוחניות שלנו. ככה, אם אפשר לעודד, לחזק את הנשים בתהליכי מסלול הפוריות ובבניית המשפחות ….זו שאיפה וזכות גדולה…”

 

 

יועצת ההלכה שירה כפיר
יועצת ההלכה שירה כפיר

יועצת ההלכה גולדי כץ
יועצת ההלכה גולדי כץ

“כשהחיים מזמנים לנו אתגרים לא צפויים בפוריות, אני מקווה שהתמיכה והייעוץ ההלכתי שלנו, מלוות פוריות, יכולים להקל על ההתמודדות”

 

 

יועצת ההלכה לורי נוביק
יועצת ההלכה לורי נוביק

יועצת ההלכה ירדנה קופ יוסף
יועצת ההלכה ירדנה קופ יוסף
“השאיפה היא להציע לאישה ליווי הלכתי שרואה אותה.”

“מאז שנהייתי יועצת הלכה ידעתי שאתמקד בליווי נשים וזוגות במסע הפריון ובשאלות ההלכתיות, והאתיות איתן הם מתמודדים, ואשלב כלים מהליווי הרוחני ומהנסיון האישי והמקצועי כמרצה וכיועצת משפטית בתחום הפוריות וההלכה. זו זכות ללוות אותם.”

 

יועצת ההלכה הילה קידר
יועצת ההלכה הילה קידר

יועצת ההלכה נורית רוקח
יועצת ההלכה נורית רוקח

“המסע של כולנו ושל הזוגות  מאותגרי הפוריות במיוחד אל ההורות הוא מטלטל מרגש לעיתים כואב ומתיש. תקוותי היא לעזור ולהקל ולו במעט בדרך.”

“אני רואה זכות עצומה ללוות זוג בצומת הכל כך טעון הזה בנתיב המאתגר של תהליך הפוריות. אני מרגישה מלאת תודה על האמון הלא מובן מאליו שנותן בי הזוג להיכנס לעולמם בשלב זה, ומתפללת להיות שליחה נאמנה בדרכם אל הגשמת היעד ושותפה לתפילותיהם שהקב”ה ימלא משאלות ליבם לטובה.”

 

 

 

יועצת ההלכה תהילה ריכטר
יועצת ההלכה תהילה ריכטר

“בחרתי להיות מלוות פוריות כדי להוות עוד אוזן קשבת ומתווכת באתגר המורכב של מסע הפוריות.”

 


המידע באתר נכתב על ידי יועצות הלכה, בליווי רבנים, כדי לתת הדרכה כללית בתחומים ההלכתיים של טהרת המשפחה. האתר כולל מידע רפואי בנושאים שיש להם ממשק עם טהרת המשפחה. כל המידע הרפואי הנמצא באתר אושר ע"י רופאות. אין לראות בו הנחיה רפואית. במקרה הצורך יש לפנות להתייעצות ומעקב רפואי ע"י רופאת נשים. תשובה הלכתית נקודתית תלויה בפרטי המקרה, ולכן חשובה תשומת הלב לפרטים. להתייעצות אישית עם יועצת הלכה או רב יש יתרונות שמידע כללי אינו מספק. מאגר הנתונים והאתר מאובטחים. בנוסף, לפני פרסום שאלות ותשובות באתר אנו מטשטשות כל פרט מזהה.


תפריט נגישות